Przejdź do treści

INFINI PREMIUM FILLER

Medyczne, monofazowe implanty hialuronowe produkowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Zastosowanie długołańcuchowego kwasu hialuronowego oraz wysokiego oczyszczenia produktów z pozostałości czynnika sieciującego pozwala na uzyskanie bezpiecznych i długotrwałych efektów estetycznych.

Ze względu na zastosowanie najnowszych osiągnięć inżynierii biotechnologicznej, wysoki profil bezpieczeństwa i szerokie właściwości terapeutyczne INFINI Premium Filler stają się jednym z wiodących implantów używanych w dermatologii, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej.

farmaceutyczna jakość i nowoczesna technologia zapewniające wyjątkową biokompatybilność z tkanką i zapobiegające szybkiej biodegradacji produktów

bezpieczeństwo stosowania potwierdzone certyfikatami: 
CЄ0373,  ISO 13485, ISO 22716

maksymalna tolerancja skórna poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego pochodzenia niezwięrzęcego, nie wymagającego testów skórnych

natychmiastowy i jednolity efekt objętościowy przy zastosowaniu minimalnej ilości produktu

długotrwałość efektu przez 6-12 miesięcy

szeroka paleta wypełniaczy pozwalająca na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w oparciu o indywidualne potrzeby skóry

łatwość i precyzja implantacji produktu wynikająca z dużej plastyczności i gładkości preparatów

gwarancja zastosowania najlepszego pod względem jakości i bezpieczeństwa produktu

Produkty Inifini Premium Fillers powstały przy zastosowaniu zaawansowanych technologii produkcji, umożliwiających lepsze zachowanie długości łańcuchów kwasu hialuronowego i wysokie oczyszczenie z pozostałości czynnika sieciującego. Gładka i plastyczna struktura produktów wynika z zastosowania wyłącznie czystego i naturalnego kwasu hialuronowego o bardzo długich, mocnych i stabilnych łańcuchach kwasu hialuronowego. Specyficzne warunki w jakich przebiega proces tworzenia i sieciowania kwasu hialuronowego zapewniają większe zachowanie jego właściwości plastycznych i wolumetrycznych, co skutkuje umożliwieniem osiągnięcia naturalnych, i długotrwałych efektów odmładzania.

WYPEŁNIACZE INFINI PREMIUM FILLER

INFINI Premium Filler S

ultraplastyczny żel sieciowanego kwasu hialuronowego do implantacji w płytkie zmarszczki i umiarkowane ubytków skórnych..

INFINI Premium Filler M

ultragładki żel sieciowanego kwasu hialuronowego do zwiększania objętości tkanek miękkich i korekcji średnich i głębokich zmarszczek.

INFINI Premium Filler L

ultragładki żel sieciowanego kwasu hialuronowego do przywracania lub zwiększania objętości tkanek miękkich i korekcji głębokich zmarszczek i bruzd skórnych.

INFINI Premium Filler XL

mocny żel sieciowanego, wysokostężonego kwasu hialuronowego do przywracania lub zwiększania objętości tkanek miękkich i wolumetrii twarzy.

Soft Lips

INFINI Premium Filler Soft Lips

Specjalistyczny żel sieciowanego kwasu hialuronowego do delikatnego zwiększania objętości ust.

INFINI Premium Filler Body

żel sieciowanego, wysokostężonego kwasu hialuronowego do przywracania lub zwiększania objętości tkanek miękkich i modelowania powierzchni ciała.

Strona internetowa infinifiller.pl przeznaczona jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej lub dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami marki Infini Premium Filler w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do witryny www.infinifiller.pl oświadczam, że: Rozumiem, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.