Przejdź do treści
logo-infini-premium-filler-white-flag

INFINI PREMIUM MESO

INFINI PREMIUM MESO to ekskluzywne koktajle zabiegowe dedykowane do potrzeb skór wymagających intensywnej rewitalizacji i odbudowy. Formuły produktów bazują na bogatym kompleksie składników aktywnych, gwarantującym holistyczne efekty i wielopoziomowe odmłodzenie skóry. Synergiczne połączenie kwasu hialuronowego, aminokwasów, minerałów, witamin, koenzymów i antyoksydantów zapewnia dogłębną suplementację skóry i szybkie efekty wygładzenia, napięcia i nawilżenia skóry.

I

N

F

I

N

I

I

S

Wieloskładnikowa formuła, wzbogacona w 16mg/5ml kwasu hialuronowego do nawilżania, poprawy kolorystyki i zachowania młodego i świetlistego wyglądu skóry.

I

N

F

I

N

I

I

M

Koktajl wzbogacony w 32mg/5ml kwasu hialuronowego pozwalający na szybką poprawę nawilżenia i spoistości skóry, a także zniwelowanie pierwszych zmarszczek i objawów starzenia.

I

N

F

I

N

I

I

L

Najwyższe stężenie kwasu hialuronowego 75mg/5ml wzbogacone w kompleks aminokwasów pozwala na intensywną regenerację macierzy zewnątrzkomórkowej, głęboką stymulację kolagenu i elastyny oraz szybkie przywrócenie młodzieńczego wyglądu skóry.

I

N

F

I

N

I

I

N

Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza unikatowej, bogatoskładnikowej kompozycji, która długotrwale stymuluje wielopoziomową regenerację skóry.

I

N

F

I

N

I

I

N

H

A

Luksusowy koktajl odmładzający do zabiegów rewitalizacji skóry. Swoje wyjątkowe właściwości zawdzięcza unikatowej, bogatoskładnikowej kompozycji, która długotrwale stymuluje wielopoziomową regenerację skóry. 

Kwas hialuronowy: 5mg/ml

I

N

F

I

N

I

I

H

Nowoczesna formuła rewitalizująca skonstruowana do zabiegów trychologicznych. Koktajl silnie kondycjonuje i  zagęszcza włosy, a także działa przeciwko ich nadmiernej utracie.

I

N

F

I

N

I

I

W

koncentrat depigmentujący przeznaczony do intensywnych zabiegów redukujących przebarwienia. Dzięki zawartości arbutyny i kwasu traneksamowego, kojowego i glutationu formuła widocznie wybiela i wyrównuje koloryt skóry.

I

N

F

I

N

I

I

B

T

X

Synergiczne połączenie kwasu hialuronowego i argireliny zapobiega formowaniu się nowych zmarszczek ekspresyjnych oraz spłyca i powstrzymuje pogłębianie się już obecnych, dając spektakularny efekt wygładzający. 

I

N

F

I

N

I

I

C

I

C

O

L

L

A

G

E

N

Bogata kompozycja składników oparta na działaniu hydrolizowanego kolagenu, kwasu hialuronowego oraz kompleksu peptydowego rekonstruuje białka podporowe i stanowi doskonałe rozwiązanie do prewencji przeciwstarzeniowej i szybkiej poprawy kondycji skóry.

I

N

F

I

N

I

I

A

I

A

M

B

E

R

Koktajl z kwasem hialuronowym i kwasem bursztynowym

I

N

F

I

N

I

I

D

N

A

Kompleks zabiegowy na bazie kwasu hialuronowego i segmentów niskocząsteczkowego DNA i RNA, o wybitnym działaniu odmładzającym.

I

N

F

I

N

I

I

L

I

P

O

M

A

X

Innowacyjna formuła zaprojektowana do estetycznych zabiegów zwalczających tkankę tłuszczową. LipoMAX powoduje trwałe rozpuszczenie akumulacji tłuszczowych (lipolizę) i jest obecnie najskuteczniejszą i najbezpieczniejszą alternatywą dla zabiegów liposukcji chirurgicznej.