Przejdź do treści

H+

HAIR

PEPTIDE HAIR COMPLEX & HA

MESO H + to najskuteczniejsza peptydowa terapia skonstruowana do odbudowy włosów i zahamowania łysienia. Innowacyjny skład preparatu opiera się na połączeniu 3 peptydów przedłużających fazę anagenu, a także poprawiających jakość i cykl życiowy włosa. Formuła wzbogacona w dextran, który krótkotrwale pobudza krążenie i podnosi objętość osocza, wspierając tym samym aktywną regenerację mieszka i dystrybucję preparatu w obrębie skóry głowy. Działanie formuły optymalizuje zawartość kwasu hialuronowego o wysokiej masie molekularnej i mechanizmie długotrwałego uwalniania. Meso H+ to szerokozakresowy promotor wzrostu włosa, a także najskuteczniejsze rozwiązanie do walki z nadmiernym wypadaniem i słabymi / kruchymi włosami.

SKŁAD: Aqua, Hyaluronic Acid, sh-Oligopeptide-4, Octapeptide-2, Butylene Glycol, Dextran, Acetyl Tetrapeptide-3, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Phenoxyethanol

WSKAZANIA ZABIEGOWE: rewitalizacja włosów i skóry głowy, ograniczenie nadmiernej utraty włosów i łysienia, pobudzenie porostu włosów, poprawa ukrwienia i odżywienia skóry głowy, poprawa witalności, jakości i kondycji włosów

ZALECENIA UŻYCIA: Aplikować na oczyszczoną skórę głowy do momentu uzyskania pożądanego efektu. Stosować zewnętrznie. Wykonać serię 4 zabiegów, w odstępach 14 dniowych. Do użytku jednorazowego.

OBSZARY STOSOWANIA: owłosiona skóra głowy

ZALECENIA POZABIEGOWE: Bezpośrednio po użyciu nie stosować środków do stylizacji włosów. Przez okres 7 dni chronić obszar zabiegowy przed bezpośrednią ekspozycją na promieniowanie UV. Przez okres 7 dni nie korzystać z saun i basenów.