Przejdź do treści

DNA

SUPERBOOSTER

BOOSTER REWITALIZUJĄCY Z KWASEM HIALURONOWYM, NUKLEOTYDAMI
I GLUTATHIONEM

INFINI PREMIUM MESO – DNA SUPERBOOSTER to sterylny kompleks zabiegowy na bazie kwasu hialuronowego i segmentów niskocząsteczkowego DNA i RNA, o wybitnym działaniu odmładzającym. Dzięki zawartości nukleotydów w postaci kwasów nukleinowych preparat programuje tkanki do natychmiastowej odnowy i redermalizacji. DNA superbooster wymusza fizjologiczną rekonstrukcję kolagenu i elastyny, pozytywnie wpływając na gęstość i spoistość skóry, a także chroni DNA komórek przed destrukcyjnym wpływem stresu oksydacyjnego. Działanie preparatu wynika także z wyjątkowej zdolności nukleotydów do wiązania wody, jak i obecności kwasu hialuronowego dodatkowo optymalizującego efekt nawodnienia tkanek.
Wysoka koncentracja substancji stymulujących, zwiększających gęstość skóry i wypełniających jej ubytki została wzbogacona o Glutathion, który potęguje efekty terapii.

Opakowanie zawiera 1 sterylną ampułkę 10ml do jednorazowego użytku zewnętrznego oraz ulotkę z instrukcją użytkowania.

SKŁAD:

  • Kwas hialuronowy
  • Glutathion
  • Carnosine
  • Hydrloyzed RNA
  • Hydrolyzed DNA


WSKAZANIA:

INFINI PREMIUM MESO – DNA superbooster przeznaczony jest do rewitalizacji skóry oraz niwelowania następstw starzenia się skóry takich jak: wiotkość, odwodnienie, zmarszczki, nierównomierny koloryt.