Przejdź do treści

C+

COLLAGEN

Skoncentrowany stymulator tkankowy o wybitnym działaniu regenerującym i naprawczym, dedykowany do eliminacji defektów skóry i postępujących oznak starzenia się.

Meso C+ to synergia najsilniejszych składników anti-age, dostępnych w ich najwyższym stężeniu. Dzięki zawartości kolagenu, formuła aktywuje kaskadę autoregeneracyjną i działa podwójnie: wspiera prokolagenową proliferację i migrację fibroblastów oraz aktywuje wtórną odbudowę istniejącego kolagenu.
Działanie produktu potęguje również wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, który uzupełnia naturalne niedobory i zapewnia optymalne środowisko dla utrzymania fizjologicznej funkcjonalności i wysokich zdolności regeneracyjnych tkanek.
Meso C+ jest doskonałym rozwiązaniem do korygowania oznak starzenia się skóry (zmarszczki, utrata elastyczności), a także niedoskonałości skóry (blizny, nierówny koloryt).

KWAS HIALURONOWY HMW: 20mg/1ml
HYDROLIZOWANY KOLAGEN: 20mg/1ml

WSKAZANIA ZABIEGOWE:
– rewitalizacja i odmładzanie skóry profilaktyka przeciwzmarszczkowa i przeciwstarzeniowa
– odbudowa kolagenu i elastyny
– poprawa jakości i nawilżenia skóry

OBSZARY ZASTOSOWANIA:
twarz, szyja, dekolt, dłonie

ZALECENIA PO ZABIEGU:
Nie nakładać makijażu bezpośrednio po użyciu. Chronić obszar zabiegowy przed bezpośrednią ekspozycją na promieniowanie UV przez okres 7 dni. Nie korzystać z sauny i basenu przez okres 7 dni.