Przejdź do treści

INFINI PREMIUM FILLER

Wszystkie produkty marki INFINI PREMIUM powstały we włoskim laboratorium jako efekt wieloletnich badań i współpracy zespołu składającego się z techników, lekarzy, biotechnologów i ekspertów branżowych. Motywacją do stworzenia produktów INFINI PREMIUM była chęć stworzenia bezpiecznych preparatów opartych na najnowszych badaniach naukowych i innowacjach medycznych. INFINI PREMIUM to wysokiej jakości wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego oraz koktajle zabiegowe, które są odpowiedzią na stale rosnące potrzeby specjalistów medycyny estetycznej na całym świecie.

Wszystkie wypełniacze marki INFINI PREMIUM posiadają certyfikaty medyczne, a ich produkcja jest regulowana przez normę ISO 13485 dotyczącą wytwarzania produktów medycznych oraz normę ISO 22716 dotyczącą dobrych praktyk wytwarzania produktów medycznych i kosmetycznych.

INFINI Premium Filler to medyczne, monofazowe implanty hialuronowe produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Zastosowanie długołańcuchowego kwasu hialuronowego oraz dobre oczyszczenie produktów z pozostałości czynnika sieciującego pozwala na uzyskanie bezpiecznych i długotrwałych efektów estetycznych.

Dzięki zastosowaniu najnowszych osiągnięć inżynierii biotechnologicznej, wysokiemu profilowi bezpieczeństwa i szerokim właściwościom terapeutycznym INFINI Premium Filler staje się jednym z wiodących produktów dla dermatologii, medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

INFINI Premium Meso
Ekskluzywne koktajle zabiegowe dedykowane potrzebom skór wymagających intensywnej rewitalizacji i odbudowy. Formuły produktów oparte są na bogatym kompleksie składników aktywnych, gwarantujących holistyczne działanie i wielopoziomowe odmłodzenie skóry. Synergiczne połączenie kwasu hialuronowego, aminokwasów, minerałów, witamin, koenzymów i antyoksydantów zapewnia głęboką suplementację skóry oraz szybkie efekty wygładzenia, napięcia i nawilżenia skóry.
Szeroka gama produktów o różnych stężeniach i kombinacjach składników pozwala na dostosowanie terapii do indywidualnych potrzeb skóry.

BioAgePeel Innowacyjny, medyczny stymulator chemiczny oparty na kwasie trójchlorooctowym, kojowym i migdałowym. Działanie produktu opiera się na głębokiej stymulacji skóry bez uszkadzania zewnętrznych warstw naskórka. Intensywny proces rewitalizacji skóry odbywa się bez efektu złuszczania i uszkodzenia struktur fotoprotekcyjnych skóry, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla całego roku.

fillers